פתוח היום
9:30-21:30
max קניון ערים כפר סבא
עמוד הבית >> אירועים ופעילויות בקניון ערים >> הצגת ילדים- יאירי- רקדן הסטפס האירי

הצגת ילדים- יאירי- רקדן הסטפס האירי | מופעי ילדים

מפת הקניון
הצגת ילדים- יאירי- רקדן הסטפס האירי

משרדי ההנהלה 09-7677788
שעות פעילות: א-ה 8:30-16:00

יום ה', 3.1.19, 17:00
רחבת הבמה המרכזית

הצגת ילדים בכל יום חמישי במקס קניון ערים!

הצגת ילדים- יאירי- רקדן הסטפס האירי

יאירי חולם להיות רקדן. יאירי ילד ביישן ובגלל שהוא בן, כל החברים שלו צוחקים עליו שהוא רוצה ללמוד לרקוד.הוא לא מוותר ומנסה ללמוד כל מיני סגנונות ריקוד אבל, שום סגנון לא מצליח לו עד ש.. הוא נשאב אל יער קסום ופוגש את לֶפִּי, שדון אירי שובב ומצחיק הגר ביער הקסום. לֶפִּי מספר ליאירי שיש לו נעלי קסם אשר ילמדו אותו לרקוד סגנון מיוחד מאוד! סטפס אירי.
יאירי מקבל את נעלי הקסם וישר מתחיל לרקוד. יאירי שמח ומאושר אולם לפתע.. יאירי נשאב חזרה אל העולם האמיתי אך נעלי הקסם ולֶפִּי נשארו ביער הקסום.
האם יאירי יצליח לרקוד ללא נעלי הקסם?

 

שתף ברשת שלח לחבר 2019-01-03 17:00:00 2019-01-03 17:45:00 Asia/Jerusalem הצגת ילדים- יאירי- רקדן הסטפס האירי הצגת ילדים בכל יום חמישי במקס קניון ערים! הצגת ילדים- יאירי- רקדן הסטפס האירי יאירי חולם להיות רקדן. יאירי ילד ביישן ובגלל שהוא בן, כל החברים שלו צוחקים עליו שהוא רוצה ללמוד לרקוד.הוא לא מוותר ומנסה ללמוד כל מיני סגנונות ריקוד אבל, שום סגנון לא מצליח לו עד ש.. הוא נשאב אל יער קסום ופוגש את לֶפִּי, שדון אירי שובב ומצחיק הגר ביער הקסום. לֶפִּי מספר ליאירי שיש לו נעלי קסם אשר ילמדו אותו לרקוד סגנון מיוחד מאוד! סטפס אירי. יאירי מקבל את נעלי הקסם וישר מתחיל לרקוד. יאירי שמח ומאושר אולם לפתע.. יאירי נשאב חזרה אל העולם האמיתי אך נעלי הקסם ולֶפִּי נשארו ביער הקסום. האם יאירי יצליח לרקוד ללא נעלי הקסם?   קניון ערים - רחבת הבמה המרכזית קניון ערים